
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Glas in bierpul style, ideaal voor cocktails op whiskey basis, bier of limonade. Schroefdoppen zijn apart verkrijgbaar.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 450ml | 12 stuks |
| Volledige omschrijving | Glas in bierpul style, ideaal voor cocktails op whiskey basis, bier of limonade. Schroefdoppen zijn apart verkrijgbaar. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Jampot Glazen |
| Inhoud | 470 ml |
| Afmetingen | 13,4(h) x 7,9(Ø)cm |
| Hoogte | 132 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5050984403927 |
| Gewicht | 370g |
| Bijpassende knopen | Retro look voor een leuke presentatie |
| Unisex pasvorm | Helder glas |
| Lange mouw | Voor bijpassende vaatwaskorven of -rek zie artikel FD074 |
| Klassieke pasvorm | Gewicht per glas 0,39kg |
| Thermometerzakje en borstzak | Omdat het glas aan het handvat wordt vastgehouden blijven drankjes langer koel |
| Omgeslagen manchetten | Glasspoelmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Geschikt voor | Casual |