
€ 25,88 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met een fijn geslepen rand, past deze veelzijdige 370ml beker naadloos bij de Mendoza glazen collectie van Olympia. Of het nu wordt gebruikt als een wijnglas zonder steel of voor het serveren van frisdranken, het blijkt een praktische keuze voor diverse dranken. Bovendien is het vaatwasmachinebestendig, wat zorgt voor eenvoudig en handig schoonmaken.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Mendoza Bekers 370ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 370ml. Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Met een fijn geslepen rand, past deze veelzijdige 370ml beker naadloos bij de Mendoza glazen collectie van Olympia. Of het nu wordt gebruikt als een wijnglas zonder steel of voor het serveren van frisdranken, het blijkt een praktische keuze voor diverse dranken. Bovendien is het vaatwasmachinebestendig, wat zorgt voor eenvoudig en handig schoonmaken. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 370 ml |
| Afmetingen | 11,2(h) x 6,2(Ø)cm |
| Hoogte | 112 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Kalkzeep |
| EAN / Barcode | 5050984771606 |
| Gewicht | 159g |
| Unisex pasvorm | Fijn geslepen rand voor een elegant gevoel |
| Lange mouw | Ontworpen voor dagelijks gebruik |
| Klassieke pasvorm | Kan gebruikt worden als wijnglas zonder steel of met frisdranken |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Formeel |