
€ 25,88 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met een fijn gesneden rand, past deze veelzijdige 345ml tumbler naadloos bij de Mendoza glaswerk collectie van Olympia. Of het nu wordt gebruikt als een wijnglas zonder steel of voor het serveren van frisdranken, het blijkt een praktische keuze te zijn voor diverse dranken. Bovendien is het vaatwasmachinebestendig, wat zorgt voor snel en gemakkelijk schoonmaken.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Mendoza Tumblers 345ml (6 Stuks) |
| Korte omschrijving | 345ml | Aantal in verpakking: 6 |
| Volledige omschrijving | Met een fijn gesneden rand, past deze veelzijdige 345ml tumbler naadloos bij de Mendoza glaswerk collectie van Olympia. Of het nu wordt gebruikt als een wijnglas zonder steel of voor het serveren van frisdranken, het blijkt een praktische keuze te zijn voor diverse dranken. Bovendien is het vaatwasmachinebestendig, wat zorgt voor snel en gemakkelijk schoonmaken. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 345 ml |
| Afmetingen | 8,2(h) x 6,8(Ø)cm |
| Hoogte | 82 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Kalkzeep |
| EAN / Barcode | 5050984771590 |
| Gewicht | 144g |
| Unisex pasvorm | Fijn gesneden rand voor een elegante uitstraling |
| Lange mouw | Ontworpen voor dagelijks gebruik |
| Klassieke pasvorm | Kan worden gebruikt als een wijnglas zonder steel, of met frisdranken |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Formeel |