
€ 27,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Nostalgisch aandoende glazen met gesneden decoratie. Glasspoelmachinebestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Old Duke whiskeyglazen 295ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 295ml |
| Volledige omschrijving | Nostalgisch aandoende glazen met gesneden decoratie. Glasspoelmachinebestendig. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Whiskyglazen |
| Inhoud | 295 ml |
| Afmetingen | 14(h) x 8,3(Ø)cm |
| Hoogte | 101 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5050984438530 |
| Gewicht | 560g |
| Bijpassende knopen | Retro design |
| Unisex pasvorm | Ideaal voor bars en restaurants |
| Thermometerzakje en borstzak | Gesneden glas dessin |
| Dubbele sluiting | Glasspoelmachinebestendig |
| Omgeslagen manchetten | Perfect voor whiskeys en mixdranken |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Formeel |