
€ 10,88 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Populaire drinkglazen. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Orleans Tumblers 270ml (12 Stuks) |
| Korte omschrijving | 12 stuks. Glas. |
| Volledige omschrijving | Populaire drinkglazen. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Longdrinkglazen<multisep/>Tumblers |
| Inhoud | 270ml |
| Afmetingen | 9,4(h) x 7,8(Ø)cm |
| Hoogte | 93 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Gehard glas |
| EAN / Barcode | 5050984326943 |
| Gewicht | 215kg |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig |
| Unisex pasvorm | Facetten bieden een klassieke uitstraling en stevige grip |
| Dubbele sluiting | Stapelbaar |
| Omgeslagen manchetten | Stevige bodem |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |