
€ 49,60 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
9,5cm hoog.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia peper- en zoutvaatjes Yin Yang 9,5cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 9,5 cm. Prijs per 12 stuks. |
| Volledige omschrijving | 9,5cm hoog. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Zout- & peperstrooiers |
| Afmetingen | 9,5(h)cm |
| Diepte | 32 |
| Hoogte | 94 |
| Breedte | 61 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984098703 |
| Gewicht | 2,44kg |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Condimenthouders |