
€ 6,04 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS, ideaal voor het serveren van oosterse gerechten.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia platte bodem balti serveerschaal middelgroot 170mm |
| Korte omschrijving | 170(Ø)mm |
| Volledige omschrijving | RVS, ideaal voor het serveren van oosterse gerechten. |
| Producttype | Schalen |
| Inhoud | 735ml |
| Afmetingen | 5(h) x 17(Ø)cm |
| Hoogte | 50 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984037221 |
| Gewicht | 240g |
| Bijpassende knopen | Roestvrij staal behoudt warmte |
| Unisex pasvorm | Verkrijgbaar in verschillende maten voor verschillende porties |
| Thermometerzakje en borstzak | Handvatten voor gemakkelijk transport |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig voor snelle reiniging |
| Omgeslagen manchetten | Platte bodem voor een traditionele uitstraling |
| Kleur | Zilver |