
€ 13,66 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stijlvolle glazen van gehard glas voor extra sterkte. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia sap glazen 200ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 12 stuks. Gehard glas. |
| Volledige omschrijving | Stijlvolle glazen van gehard glas voor extra sterkte. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 200 ml |
| Afmetingen | 9(h) x 7,5(Ø)cm |
| Hoogte | 90 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Gehard glas |
| EAN / Barcode | 5050984326936 |
| Gewicht | 162kg |
| Bijpassende knopen | Met facetten voor extra grip |
| Unisex pasvorm | Uitstekend alternatief voor wegwerpbekertjes |
| Thermometerzakje en borstzak | Gehard glas |
| Dubbele sluiting | 200ml capaciteit |
| Omgeslagen manchetten | Glasspoelmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |