
€ 9,55 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In RVS uitgevoerd.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Sauskom 450ml |
| Korte omschrijving | 450ml. 235x 128x 75mm |
| Volledige omschrijving | In RVS uitgevoerd. |
| Producttype | Saus- & Juskommen |
| Inhoud | 45cl |
| Afmetingen | 23,5(h) x 12,8(b) x 7,5(d)cm |
| Diepte | 75 |
| Hoogte | 235 |
| Breedte | 128 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984022630 |
| Gewicht | 200g |
| Bijpassende knopen | Perfect voor gebruik op tafel |
| Unisex pasvorm | Traditioneel ontwerp |
| Lange mouw | Ideaal voor carvery-presentatie |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor diverse sauzen |
| Extra gegevens 5 | Duurzaam roestvrij staal |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |