
€ 75,01 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
23x25cm
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia soepterrine 2,5Ltr |
| Korte omschrijving | 23x25cm. 2,5L. Prijs per stuk. |
| Volledige omschrijving | 23x25cm |
| Producttype | Kommen |
| Inhoud | 2.5 L |
| Afmetingen | 22,7cm |
| Diepte | 240 |
| Hoogte | 270 |
| Breedte | 227 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984098574 |
| Gewicht | 2,49kg |
| Bijpassende knopen | Kleur: Wit |
| Unisex pasvorm | Hitte- en schokbestendig. |
| Lange mouw | Voldoet aan de Hotelware Standaard BS4034 |
| Klassieke pasvorm | Vorm: Rond |
| Extra gegevens 5 | Magnetron-, vaatwasser- en vriezerbestendig |
| Extra gegevens 6 | Versterkte opgerolde randen voor extra duurzaamheid |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Soep |