
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Olympia Solar wijnglazen hebben een klassieke vorm en zijn ideaal voor gebruik in bars, restaurants en op recepties. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Solar champagneglazen 170ml (24 stuks) |
| Korte omschrijving | 170ml | 24 stuks |
| Volledige omschrijving | Olympia Solar wijnglazen hebben een klassieke vorm en zijn ideaal voor gebruik in bars, restaurants en op recepties. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 24 |
| Producttype | Champagneglazen |
| Inhoud | 170 ml |
| Afmetingen | 5,1(h) x 6,7(Ø)cm |
| Hoogte | 195 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5050984704871 |
| Gewicht | 169g |
| Bijpassende knopen | Glasspoelmachinebestendig - snel weer schoon en fris |
| Unisex pasvorm | Niet CE-gemarkeerd |
| Thermometerzakje en borstzak | Brede, stabiele voet helpt knoeien voorkomen |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig, maar stijlvol ontwerp |
| Omgeslagen manchetten | Prettig vast te houden aan de steel - voorkomt dat de drank warm wordt door de handen |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |