
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Olympia Solar wijnglazen hebben een klassieke vorm en zijn ideaal voor gebruik in bars, restaurants en op recepties. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks) |
| Korte omschrijving | 245 ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 175ml |
| Volledige omschrijving | Olympia Solar wijnglazen hebben een klassieke vorm en zijn ideaal voor gebruik in bars, restaurants en op recepties. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 24 |
| Producttype | Wijnglazen |
| Inhoud | 245 ml |
| Afmetingen | 5,8(h) x 7,4(Ø)cm |
| Hoogte | 183 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5050984704840 |
| Gewicht | 200g |
| Bijpassende knopen | De slanke kelk laat subtiele aroma's uitstekend tot hun recht komen |
| Unisex pasvorm | Stabiele, brede voet helpt knoeien voorkomen |
| Lange mouw | Prettig vast te houden aan de steel - voorkomt dat de handen de wijn verwarmen |
| Thermometerzakje en borstzak | Het van breed naar slank lopende glas haalt het beste in zowel jonge als oude wijnen naar boven |
| Dubbele sluiting | Elegante vormgeving met vloeiende lijnen |
| Omgeslagen manchetten | Glasspoelmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |