
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Het Olympia stoepbord met dubbelzijdig A-frame ontwerp is ideaal voor het weergeven van menu's, speciale aanbiedingen of evenementen.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia stoepplank zwart houten frame 500x850mm |
| Korte omschrijving | Afmetingen uitgevouwen: 445(B) x 500(L) x 840(H)mm |
| Volledige omschrijving | Het Olympia stoepbord met dubbelzijdig A-frame ontwerp is ideaal voor het weergeven van menu's, speciale aanbiedingen of evenementen. |
| Producttype | Stoepborden |
| Afmetingen | 86,7(h) x 50,1(b)cm |
| Hoogte | 867 |
| Breedte | 501 |
| EAN / Barcode | 5050984725623 |
| Gewicht | 3,36kg |
| Bijpassende knopen | Afmetingen uitgeklapt 445(B) x 500(L) x 840(H)mm |
| Unisex pasvorm | Stevig ontwerp |
| Lange mouw | Opvouwbaar voor eenvoudig transport en opslag |
| Klassieke pasvorm | Kan binnen en buiten gebruikt worden |
| Extra gegevens 5 | Gemakkelijk schoon te maken met Securit schoolbordreiniger (Y994) |
| Extra gegevens 6 | Krijt en schoonmaakmiddel worden apart verkocht |
| Extra gegevens 7 | Opgevouwen afmeting 500(B) x 867(L) x 42(H)mm |
| Thermometerzakje en borstzak | MDF en grenen frame |
| Dubbele sluiting | Gewicht 3,36 kg |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |