
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Het Olympia stoepbord met dubbelzijdig A-frame ontwerp is ideaal voor het weergeven van menu's, speciale aanbiedingen of evenementen.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia stoepplank zwart houten frame 700x1200mm |
| Korte omschrijving | Afmetingen uitgeklapt: 725(B) x 700(L) x 1175(H)mm |
| Volledige omschrijving | Het Olympia stoepbord met dubbelzijdig A-frame ontwerp is ideaal voor het weergeven van menu's, speciale aanbiedingen of evenementen. |
| Producttype | Stoepborden |
| Afmetingen | 121,9(h) x 72,5(b)cm |
| Hoogte | 1219 |
| Breedte | 725 |
| EAN / Barcode | 5050984725630 |
| Gewicht | 8,51kg |
| Bijpassende knopen | Uitgevouwen afmetingen 725(B) x 700(L) x 1175(H)mm |
| Unisex pasvorm | Stevig ontwerp |
| Lange mouw | Opvouwbaar voor eenvoudig transport en opslag |
| Klassieke pasvorm | Kan binnen en buiten gebruikt worden |
| Extra gegevens 5 | Gemakkelijk schoon te maken met Securit schoolbordreiniger (Y994) |
| Extra gegevens 6 | Krijt en schoonmaakmiddel worden apart verkocht |
| Extra gegevens 7 | Opgevouwen afmeting 700(B) x 1219(L) x 60(H)mm |
| Thermometerzakje en borstzak | MDF en grenen frame |
| Dubbele sluiting | Gewicht 8,51 kg |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |