
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afmetingen: 450(B) x 600(H)mm
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia wandplaat zwart houten frame 450x600mm |
| Korte omschrijving | Afmetingen: 450(B) x 600(H)mm |
| Producttype | Krijtborden |
| Afmetingen | 60(h) x 45,1(b)cm |
| Hoogte | 600 |
| Breedte | 451 |
| EAN / Barcode | 5050984725609 |
| Gewicht | 1,04kg |
| Unisex pasvorm | Stevig ontwerp |
| Lange mouw | Ideaal voor effectieve, kostenefficiënte marketing |
| Klassieke pasvorm | Kan binnen en buiten gebruikt worden |
| Extra gegevens 5 | Gemakkelijk schoon te maken met Securit schoolbordreiniger (Y994) |
| Extra gegevens 6 | Krijt en schoonmaakmiddel worden apart verkocht |
| Thermometerzakje en borstzak | MDF en grenen frame |
| Dubbele sluiting | Gewicht 1,04 kg |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |