
€ 32,05 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vierkant. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Whiteware Amuseschaaltjes 7,5x7,5cm (12 Stuks) |
| Korte omschrijving | Vierkant. 12 stuks. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Schalen |
| Afmetingen | 2,5cm |
| Diepte | 75 |
| Hoogte | 25 |
| Breedte | 75 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984098987 |
| Gewicht | 81g |
| Unisex pasvorm | Gerolde randen en daardoor zeer chipbestendig |
| Lange mouw | Volledig verglaasd en daardoor hitte- en schokbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Oven-, magnetron-, vaatwasser- en vriezerbestendig |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Schalen |