
€ 12,33 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
50x55mm Prijs per 6 stuks. CB704.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Whiteware melkkannetje (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 50x55mm Prijs per 6 stuks. CB704. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Kannen |
| Inhoud | 0.057 L |
| Afmetingen | 5,5cm(h) x 5cm |
| Diepte | 50 |
| Hoogte | 55 |
| Breedte | 60 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984176432 |
| Gewicht | 560g |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Kannen |