
€ 45,36 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
12 stuks
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Whiteware mokken 284ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 12 stuks |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Mokken |
| Inhoud | 284ml |
| Afmetingen | 9,2(h) x 8(Ø)cm |
| Diepte | 81 |
| Hoogte | 95 |
| Breedte | 119 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984177231 |
| Gewicht | 4,02kg |
| Bijpassende knopen | Volledig verglaasd - extra stoot- en schokbestendig |
| Unisex pasvorm | Valt onder de levenslange Olympia chipgarantie |
| Lange mouw | Oven-, magnetron-, vaatwasser- en vriezerbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkte gerolde randen voor extra chipbestendigheid |
| Dubbele sluiting | Klassiek wit porselein |
| Omgeslagen manchetten | Stapelbaar voor compacte opslag |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Mokken |