
€ 56,86 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
12 stuks. Voor CB468.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Whiteware stapelbare theekopjes 200ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 12 stuks. Voor CB468. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Bekers/kopjes |
| Inhoud | 200ml |
| Afmetingen | 6,9(h) x 1,4(b) x 8,15(d)cm |
| Diepte | 81.5 |
| Hoogte | 69 |
| Breedte | 106.5 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984177248 |
| Gewicht | 2,66kg |
| Bijpassende knopen | Extra sterke en chipbestendige gerolde randen |
| Unisex pasvorm | Stapelbaar - compact op te bergen |
| Lange mouw | Bijpassende schoteltjes CB468 afzonderlijk verkrijgbaar |
| Klassieke pasvorm | Ideaal voor cafés, hotels, bij buffetten en evenementen |
| Extra gegevens 5 | Valt onder de Nisbets Chipgarantie |
| Thermometerzakje en borstzak | Volledig geglazuurd - extra hitte- en schokbestendig |
| Dubbele sluiting | Oven-, magnetron-, vaatwasser- en vriezerbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Comfortabel vast te houden dankzij het grote oor |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Koppen |