
€ 32,05 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
8cm hoog
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Whiteware zoutvaatje 8cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | Zout, 8cm hoog. Prijs per 12 stuks. |
| Volledige omschrijving | 8cm hoog |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Zout- & peperstrooiers |
| Afmetingen | 8(h)cm |
| Hoogte | 80 |
| Breedte | 83 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984176418 |
| Gewicht | 80g |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Condimenthouders |