
€ 27,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
anti-kleef siliconen uiteinden, hittebestendig tot 310°C. Vaatwasserbestendig.
| Brand | OXO |
| Productnaam | OXO Good Grips serveertang 23cm |
| Korte omschrijving | RVS. Lengte: 23cm. Met slot. |
| Volledige omschrijving | anti-kleef siliconen uiteinden, hittebestendig tot 310°C. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Tangen |
| Afmetingen | 23(l)cm |
| Diepte | 35 |
| Breedte | 35 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 719812030180 |
| Gewicht | 104g |
| Bijpassende knopen | Zachte en comfortabele, antislip handgreep |
| Thermometerzakje en borstzak | Met slot voor eenvoudig opbergen |
| Dubbele sluiting | Siliconen koppen, hittebestendig tot 310°C en geschikt voor anti-kleef kookgerei |
| Omgeslagen manchetten | Ideaal voor fastfood |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zwart |