
€ 104,05 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
40mm diep 70mmØ
| Brand | Pavoflex |
| Productnaam | Pavoflex siliconen patisserievorm 24 muffins |
| Korte omschrijving | 60x40cm. 24 muffins |
| Volledige omschrijving | 40mm diep 70mmØ |
| Producttype | Siliconen bakvormpjes |
| Afmetingen | 4(h) x 7,5(Ø)cm |
| Hoogte | 40 |
| Materiaal | Siliconen |
| Productmateriaal | Siliconen |
| Hoofdmateriaal | Silicone |
| EAN / Barcode | 8029248069893 |
| Gewicht | 580g |
| Bijpassende knopen | Flexibele anti-kleef vorm |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van 100% voedselveilig siliconen |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig en geschikt voor oven en vriezer (-40 tot +280°C) |
| Omgeslagen manchetten | HACCP goedgekeurd |
| Kleur | Rood |