
€ 16,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
3,5cm diep. 6,5cm lang, 6cm breed
| Brand | Pavoni |
| Productnaam | Pavoni Formaflex silconen bakvorm 8 hartjes |
| Korte omschrijving | GN 1/3. 8 hartjes. |
| Volledige omschrijving | 3,5cm diep. 6,5cm lang, 6cm breed |
| Producttype | Siliconen bakvormpjes |
| Afmetingen | 3,5(h) x 7(b) x 6(d)cm |
| Diepte | 60 |
| Hoogte | 35 |
| Breedte | 70 |
| Materiaal | Siliconen |
| Productmateriaal | Siliconen |
| Hoofdmateriaal | Silicone |
| EAN / Barcode | 8029248063211 |
| Gewicht | 150g |
| Bijpassende knopen | Flexibele anti-kleef vorm |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van 100% voedselveilig siliconen |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig en geschikt voor oven en vriezer (-40 tot +280°C) |
| Omgeslagen manchetten | HACCP goedgekeurd |
| Kleur | Rood |
| GN-maat | GN 1/3 |