
€ 16,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
1,5cm diep. 5cm Ø.
| Brand | Pavoni |
| Productnaam | Pavoni Formaflex siliconen bakvorm 15 taartjes |
| Korte omschrijving | GN 1/3. 15 taartjes. |
| Volledige omschrijving | 1,5cm diep. 5cm Ø. |
| Producttype | Siliconen bakvormpjes |
| Afmetingen | 1,5(h) x 5(Ø)cm |
| Hoogte | 15 |
| Materiaal | Siliconen |
| Productmateriaal | Siliconen |
| Hoofdmateriaal | Silicone |
| EAN / Barcode | 8029248064447 |
| Gewicht | 90g |
| Bijpassende knopen | Flexibele anti-kleef vorm |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van 100% voedselveilig siliconen |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig en geschikt voor oven en vriezer (-40 tot +280°C) |
| Omgeslagen manchetten | HACCP goedgekeurd |
| Kleur | Rood |
| Kleur (CSV) | Rood |
| GN-maat | GN 1/3 |