
€ 16,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
4cm diep. 7cm Ø.
| Brand | Pavoni |
| Productnaam | Pavoni Formaflex siliconen bakvorm 6 muffins |
| Korte omschrijving | 4(h)x17,5(b)x30(d)cm |
| Volledige omschrijving | 4cm diep. 7cm Ø. |
| Producttype | Siliconen bakvormpjes |
| Afmetingen | 4(h) x 17,5(b) x 30(d)cm |
| Diepte | 300 |
| Hoogte | 40 |
| Breedte | 175 |
| Materiaal | Siliconen |
| Productmateriaal | Siliconen |
| Hoofdmateriaal | Silicone |
| EAN / Barcode | 8029248064423 |
| Gewicht | 150g |
| Bijpassende knopen | Flexibele anti-kleef vorm |
| Unisex pasvorm | Afmeting vormpje: 4(h)x7(Ø)cm |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van 100% voedselveilig siliconen |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig en geschikt voor oven en vriezer (-40 tot +280°C) |
| Omgeslagen manchetten | HACCP goedgekeurd |
| Kleur | Rood |
| Kleur (CSV) | Rood |
| GN-maat | GN 1/3 |