
€ 14,99 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
pizza bord wit 31cm funnyline zwart
| Brand | Cosy&Trendy |
| Productnaam | Pizza bord 31cm Wit Funnyline Black |
| Korte omschrijving | pizza bord wit 31cm funnyline zwart |
| Aantal per doos | 6 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 8003342027027 |
| Gewicht | 6,36kg |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |