
€ 5,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geschikt voor CB507, CB509, DP288, DP289, G211 en G619
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar Ballast |
| Korte omschrijving | Geschikt voor CB507, CB509, DP288, DP289, G211 en G619 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 3,8(h) x 8,8(b) x 3(d)cm |
| Diepte | 30 |
| Hoogte | 38 |
| Breedte | 88 |
| Vermogen (W) | 11 W |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 5050984180835 |
| Gewicht | 10g |
| Onderdeel of accessoire | Reserveonderdeel |