
€ 1.367,29 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Polar C-serie vriezer biedt onmisbare vriescapaciteit in de professionele keuken. Het apparaat is ontworpen voor licht gebruik, met een netto capaciteit van 469L en 6 stevige, vaste schappen. De temperatuur is eenvoudig in te stellen via het intuïtieve bedieningspaneel, met een display dat de temperatuur weergeeft zonder dat u de koeling hoeft te openen. Dankzij de 60mm isolatie koelt de vriezer zeer efficiënt - dat is beter voor het milieu én voor uw portemonnee. De vriezer is voorzien van wieltjes aan de achterzijde, handig bij de installatie maar ook tijdens het schoonmaken. Polar C-serie keukenkoelingen zijn ontworpen voor dagelijks, minder intensief gebruik in de horeca. De C-serie is ideaal als algemene opslag die u niet vaak hoeft te openen en sluiten. Apparatuur uit de C-serie is geschikt voor een omgevingstemperatuur tot 32°C.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar C-serie 1-deurs vriezer wit 600L |
| Korte omschrijving | 350W | Netto capaciteit 469L | R600a |
| Volledige omschrijving | De Polar C-serie vriezer biedt onmisbare vriescapaciteit in de professionele keuken. Het apparaat is ontworpen voor licht gebruik, met een netto capaciteit van 469L en 6 stevige, vaste schappen. De temperatuur is eenvoudig in te stellen via het intuïtieve bedieningspaneel, met een display dat de temperatuur weergeeft zonder dat u de koeling hoeft te openen. Dankzij de 60mm isolatie koelt de vriezer zeer efficiënt - dat is beter voor het milieu én voor uw portemonnee. De vriezer is voorzien van wieltjes aan de achterzijde, handig bij de installatie maar ook tijdens het schoonmaken. Polar C-serie keukenkoelingen zijn ontworpen voor dagelijks, minder intensief gebruik in de horeca. De C-serie is ideaal als algemene opslag die u niet vaak hoeft te openen en sluiten. Apparatuur uit de C-serie is geschikt voor een omgevingstemperatuur tot 32°C. |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 600L |
| Afmetingen | 189(h) x 78(b) x 69,5(d)cm |
| Diepte | 695 |
| Hoogte | 1890 |
| Breedte | 780 |
| Vermogen | 230V. 350W. 3,5A |
| Stroomverbruik | 350 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -25°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984200427 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 94kg |
| Bijpassende knopen | 6 stevige schappen om de opslagruimte optimaal te benutten |
| Unisex pasvorm | Gebruiksvriendelijke, nauwkeurige temperatuurbediening en display |
| Lange mouw | Vaste wieltjes aan de achterzijde voor eenvoudige positionering en schoonmaak |
| Klassieke pasvorm | Simple handmatige ontdooifunctie voor eenvoudig onderhoud |
| Extra gegevens 7 | Vergrendelbare, omkeerbare deur verbetert de veiligheid en maakt eenvoudige toegang in krappe ruimtes mogelijk |
| Extra gegevens 8 | Netto capaciteit 469L |
| Extra gegevens 9 | Voor omgevingstemperaturen tussen 5-32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | 60mm isolatie voor hogere efficiëntie en lagere verbruikskosten |
| Omgeslagen manchetten | Tijdbesparende, eenvoudig schoon te maken constructie |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 2.71kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 989kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 26.1 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cd615.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cd610_cd615_cd080_cd085.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cd615.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcd615-fiche.jpg |