
€ 1.686,73 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
500W | R290 | Wit
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar C-serie display vriezer met glazen deur 365Ltr |
| Korte omschrijving | 500W | R290 | Wit |
| Producttype | Display vrieskisten |
| Inhoud | 365L |
| Afmetingen | 185,5(h) x 60(b) x 62(d)cm |
| Binnenafmetingen | 162(h) x 47,1(b) x 48(d)cm |
| Diepte | 620 |
| Hoogte | 1855 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 2,35A | 500W |
| Vermogen (W) | 380 W |
| Stroomverbruik | 500 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984361821 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 76kg |
| Bijpassende knopen | Zes stevige, niet-verstelbare schappen om de capaciteit maximaal te kunnen benutten |
| Unisex pasvorm | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke temperatuurbediening met display |
| Lange mouw | Eenvoudig te positioneren en verplaatsen dankzij de stevige geremde wieltjes aan de achterzijde |
| Klassieke pasvorm | Eenvoudige handmatige ontdooimodus |
| Extra gegevens 5 | Deur met dubbel glas en slot voor extra efficiëntie en veiligheid (niet-omkeerbaar) |
| Extra gegevens 9 | Omgevingstemperatuur: 10°C tot 32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | 60mm isolatie voor efficiënte vriesprestaties |
| Dubbele sluiting | Het slimline ontwerp neemt weinig ruimte in beslag |
| Omgeslagen manchetten | Vaste wielen achter |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 5.288kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1930.12kWh/jaar |
| Energie-efficiëntie-index | 22.5 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cb921.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cd086_cd087_cd088_cb921.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cb921.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcb921-fiche.jpg |