
€ 1.222,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In het oog springende moderne display koelkasten met ruime interne capaciteiten en gebruiksvriendelijke digitale bediening. Ontworpen voor energie-efficiëntie met LED-verlichting.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar C-Serie Energiezuinige Koelkast met Gebogen Deur Zwart 235Ltr |
| Korte omschrijving | Breedte: 515mm. 375W |
| Volledige omschrijving | In het oog springende moderne display koelkasten met ruime interne capaciteiten en gebruiksvriendelijke digitale bediening. Ontworpen voor energie-efficiëntie met LED-verlichting. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 235L |
| Afmetingen | 169(h) x 51,5(b) x 48,5(d)cm |
| Diepte | 485 |
| Hoogte | 1690 |
| Breedte | 515 |
| Materiaal | Kunststof & glas |
| Productmateriaal | Kunststof & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734144 |
| Gewicht | 79kg |
| Bijpassende knopen | Royale opslagcapaciteit van 235Ltr |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle kunststof en glazen buitenkant |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | Intuïtieve digitale bediening |
| Extra gegevens 5 | Automatische ontdooicyclus |
| Extra gegevens 6 | Energiezuinige LED-verlichting benadrukt de inhoud van de koelkast om de verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 7 | 4 stevige verwijderbare planken maximaliseren de opslagcapaciteit |
| Extra gegevens 8 | Gebogen glazen deur |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 2.88kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1050kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 10.4 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cx573.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cx573_cx575.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cx573_cx575.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcx573-fiche.jpg |