
€ 629,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een fantastische energiezuinige toonbankkoeling voor delicatessenzaken, mobiele catering, broodjeszaken en soortgelijke winkels, de Polar C-Serie energiezuinige toonbankkoeling in zwart helpt je om verfrissingen aan te bieden zonder veel ruimte in beslag
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar C-Serie Energiezuinige Toonbankkoeling Zwart 68Ltr |
| Korte omschrijving | Breedte: 428mm. 180W |
| Volledige omschrijving | Een fantastische energiezuinige toonbankkoeling voor delicatessenzaken, mobiele catering, broodjeszaken en soortgelijke winkels, de Polar C-Serie energiezuinige toonbankkoeling in zwart helpt je om verfrissingen aan te bieden zonder veel ruimte in beslag |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 68L |
| Afmetingen | 88,5(h) x 42,8(b) x 38,6(d)cm |
| Diepte | 386 |
| Hoogte | 885 |
| Breedte | 428 |
| Materiaal | Kunststof & glas |
| Productmateriaal | Kunststof & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734304 |
| Gewicht | 33,2kg |
| Bijpassende knopen | Royale opslagcapaciteit van 68 liter |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle plastic en glazen buitenkant |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | Intuïtieve digitale bediening |
| Extra gegevens 5 | Automatische off-cyclus ontdooiing |
| Extra gegevens 6 | Energiebesparende LED-verlichting belicht inhoud om verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 7 | 3 stevige verstelbare planken maximaliseren de opslagcapaciteit |
| Extra gegevens 8 | Stevige voeten zorgen voor veilige plaatsing op het aanrecht |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 1.76kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 644kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 12.6 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cx577.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cx574_cx578.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cx577_cx578.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcx577-fiche.jpg |