
€ 604,99 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Eigentijdse koelvitrine met 2 gebogen glazen deuren voor maximale toegang. Automatische ontdooiing. CFK-vrij.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar C-serie koelvitrine met gebogen deuren 86L wit |
| Korte omschrijving | Wit. 2 deuren. R600a. |
| Volledige omschrijving | Eigentijdse koelvitrine met 2 gebogen glazen deuren voor maximale toegang. Automatische ontdooiing. CFK-vrij. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 86L |
| Afmetingen | 98(h) x 42,5(b) x 42,9(d)cm |
| Diepte | 429 |
| Hoogte | 980 |
| Breedte | 425 |
| Vermogen | 230V, 50Hz |
| Stroomverbruik | 130 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984402494 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 36,5kg |
| Bijpassende knopen | 3 stevige verstelbare schappen voor een flexibele indeling |
| Unisex pasvorm | Vierzijdig display voor maximale productzichtbaarheid |
| Lange mouw | Handmatig ontdooien |
| Klassieke pasvorm | Glazen deuren aan de voor- en achterzijde (niet omkeerbaar) |
| Extra gegevens 5 | Voor een omgevingstemperatuur tussen 16-32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig schoon te maken constructie |
| Dubbele sluiting | Gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregeling met display |
| Omgeslagen manchetten | Stevige voetjes voor een stabiele plaatsing |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 3.245kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1184.425kWh/jaar |
| Energie-efficiëntie-index | 20.4 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cb507.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+polar+display+chiller.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cb509_dp289.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcb507-fiche.jpg |