
€ 678,80 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met zijn opvallende moderne witte design is de Polar C-Series energie-efficiënte koelkast met gebogen deur de perfecte oplossing voor etenswaren aan de voorkant om impulsaankopen te stimuleren. Met toegang via voor- en achterdeuren is het gemakkelijk om s
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar C-Series Energie-Efficiënte Koelkast Met Gebogen Deur Wit 86Ltr |
| Korte omschrijving | Breedte: 429mm. 180W |
| Volledige omschrijving | Met zijn opvallende moderne witte design is de Polar C-Series energie-efficiënte koelkast met gebogen deur de perfecte oplossing voor etenswaren aan de voorkant om impulsaankopen te stimuleren. Met toegang via voor- en achterdeuren is het gemakkelijk om s |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 86L |
| Afmetingen | 98(h) x 42,5(b) x 42,9(d)cm |
| Diepte | 429 |
| Hoogte | 980 |
| Breedte | 425 |
| Materiaal | Kunststof & glas |
| Productmateriaal | Kunststof & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734298 |
| Gewicht | 36,5kg |
| Bijpassende knopen | Royale opslagcapaciteit van 86Ltr |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle plastic en glazen buitenkant |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | Intuïtieve digitale bediening |
| Extra gegevens 5 | Automatische off-cycle ontdooiing |
| Extra gegevens 6 | Energiebesparende LED-verlichting benadrukt de inhoud van de koelkast om de verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 7 | 3 stevige verstelbare planken bieden opslagflexibiliteit |
| Extra gegevens 8 | Doorgang via voor- en achterdeuren van glas |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 2.58kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 940kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 17.5 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cx576.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cx574_cx578.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cx574_cx576.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcx576-fiche.jpg |