
€ 629,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een fantastische energiezuinige display koelkast voor delicatessenzaken, mobiele catering, broodjeszaken en vergelijkbare verkooppunten. De Polar C-Series energiezuinige display koelkast in wit helpt je verfrissingen aan te bieden zonder veel ruimte in te
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar C-Series Energiezuinige Display Koelkast Wit 68Ltr |
| Korte omschrijving | Breedte: 428mm. 180W |
| Volledige omschrijving | Een fantastische energiezuinige display koelkast voor delicatessenzaken, mobiele catering, broodjeszaken en vergelijkbare verkooppunten. De Polar C-Series energiezuinige display koelkast in wit helpt je verfrissingen aan te bieden zonder veel ruimte in te |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 68L |
| Afmetingen | 88,5(h) x 42,8(b) x 38,6(d)cm |
| Diepte | 386 |
| Hoogte | 885 |
| Breedte | 428 |
| Materiaal | Kunststof & glas |
| Productmateriaal | Kunststof & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734311 |
| Gewicht | 33,2kg |
| Bijpassende knopen | Royale opslagcapaciteit van 68 liter |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle plastic en glazen buitenkant |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | Intuïtieve digitale bediening |
| Extra gegevens 5 | Automatische ontdooiing tijdens de uit-cyclus |
| Extra gegevens 6 | Energiezuinige LED-verlichting benadrukt de inhoud van de koelkast om de verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 7 | 3 stevige verstelbare planken voor maximale opslagflexibiliteit |
| Extra gegevens 8 | Stevige voeten maken veilige plaatsing op het aanrecht mogelijk |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 1.76kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 644kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 12.6 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cx578.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cx574_cx578.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cx577_cx578.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcx578-fiche.jpg |