
€ 29,63 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op GJ447
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar Cirkelventilator met beugel |
| Korte omschrijving | Past op GJ447 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 11(h) x 16(b) x 8,5(d)cm |
| Diepte | 85 |
| Hoogte | 110 |
| Breedte | 160 |
| Materiaal | Aluminium & RVS |
| Productmateriaal | Aluminium & RVS |
| Vermogen (W) | 7.5 W |
| Spanning | 220/240V |
| EAN / Barcode | 5050984993527 |
| Gewicht | 425g |