
€ 1.443,52 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gekoelde prepareercounter met marmeren werkblad. Interieur geschikt voor GN 1/1 inrichting. Ruimtebesparende compressor aan de onderzijde geplaatst. Met volautomatische controller en constante digitale weergave.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie 3-deurs koelwerkbank met marmeren werkblad 368Ltr |
| Korte omschrijving | Netto capaciteit 308L | 235W | Geschikt voor 9x GN 1/1 | R600a |
| Volledige omschrijving | Gekoelde prepareercounter met marmeren werkblad. Interieur geschikt voor GN 1/1 inrichting. Ruimtebesparende compressor aan de onderzijde geplaatst. Met volautomatische controller en constante digitale weergave. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 368L |
| Afmetingen | 88(h) x 137(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 880 |
| Breedte | 1370 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 235 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984418433 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 145kg |
| Bijpassende knopen | 3 stevige, verstelbare schappen om de capaciteit maximaal te benutten |
| Unisex pasvorm | Stevige voetjes voor een stabiele plaatsing |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing voor maximale efficiëntie en prestaties |
| Klassieke pasvorm | 60mm isolatie voor lagere verbruikskosten en betere efficiëntie |
| Extra gegevens 5 | Geventileerde koeling voor snel temperatuurherstel |
| Extra gegevens 6 | Ruimte voor 9x GN 1/1 bakken (100mm diep) - niet inbegrepen |
| Extra gegevens 7 | Netto capaciteit 308L |
| Extra gegevens 8 | Geschikt voor een omgevingstemperatuur tussen 10-32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig schoon te maken constructie |
| Dubbele sluiting | Gebruiksvriendelijke digitale temperatuurbediening met display |
| Omgeslagen manchetten | Zelfsluitende deuren met verwijderbare rubbers |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 2.96kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1080kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 44.4 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cl109.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_u636_u638_cl109_pg038.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cl109.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcl109-fiche.jpg |