
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Display vriezer met interne LED-verlichting. Maximaliseer de zichtbaarheid van uw vriesproducten. Veilige glazen deur met slot. Ideaal om impulsverkopen te stimuleren. 22cm² venster.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie display vriezer |
| Korte omschrijving | 230W | 90L | R290 |
| Volledige omschrijving | Display vriezer met interne LED-verlichting. Maximaliseer de zichtbaarheid van uw vriesproducten. Veilige glazen deur met slot. Ideaal om impulsverkopen te stimuleren. 22cm² venster. |
| Producttype | Display vrieskisten |
| Inhoud | 90L |
| Afmetingen | 70,5(h) x 62(b) x 57,5(d)cm |
| Diepte | 575 |
| Hoogte | 705 |
| Breedte | 620 |
| Materiaal | Gelakt staal & glas |
| Productmateriaal | Gelakt staal & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -18°C tot -13°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984659522 |
| Garantie | 2 jaar volledige on-site garantie |
| Gewicht | 47,5kg |
| Bijpassende knopen | Met LED-verlichting die de zichtbaarheid vergroot en impulsverkopen stimuleert |
| Unisex pasvorm | Drievoudig glas voor nog betere efficiëntie en lagere verbruikskosten (deur niet omkeerbaar) |
| Thermometerzakje en borstzak | De energiezuinige LED-verlichting beperkt de verbruikskosten |
| Dubbele sluiting | Voorzien van slot voor extra veiligheid |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig schoon te maken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 5.07kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1849kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 39.1 |
| Energielabel | D |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gc889.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gc889.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gc889.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgc889-fiche.jpg |