
€ 1.049,06 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Polar G-Serie energiezuinige aanrecht voedselexpositie koelkast is een mooi uitziende allround merchandise koeler, met een stijlvolle gebogen voorkant en handige verstelbare planken. Of je nu desserts, snacks of blikjes drank aanbiedt, de Polar G-Seri
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Serie Energiezuinige Aanrecht Voedselexpositie Koelkast Zwart 160Ltr |
| Korte omschrijving | 200W. Breedte: 886mm |
| Volledige omschrijving | De Polar G-Serie energiezuinige aanrecht voedselexpositie koelkast is een mooi uitziende allround merchandise koeler, met een stijlvolle gebogen voorkant en handige verstelbare planken. Of je nu desserts, snacks of blikjes drank aanbiedt, de Polar G-Seri |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 160L |
| Afmetingen | 68,6(h) x 88,6(b) x 57(d)cm |
| Diepte | 568 |
| Hoogte | 686 |
| Breedte | 886 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734328 |
| Gewicht | 66kg |
| Bijpassende knopen | Stevige voeten voor veilige positionering |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen constructie van roestvrij staal en glas |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | Interieur LED-licht benadrukt koelkastinhoud om de verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 5 | Automatische ontdooicyclus |
| Extra gegevens 6 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening |
| Extra gegevens 7 | Opbergruimte over twee stevige verstelbare planken - maximaliseert de opslagcapaciteit |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 2.8kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1023kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 12.9 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gp291.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gp291_gp292_pg003_pg004.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gp291.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgp291-fiche.jpg |