
€ 2.283,26 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
480W. Breedte: 915mm. Twee verstelbare schappen
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Serie Energiezuinige Delicatessenvitrine Koelkast 270L |
| Korte omschrijving | 480W. Breedte: 915mm. Twee verstelbare schappen |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 270L |
| Afmetingen | 121,5(h) x 91,5(b) x 67,5(d)cm |
| Diepte | 675 |
| Hoogte | 1215 |
| Breedte | 915 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 50509847344359 |
| Gewicht | 188kg |
| Bijpassende knopen | Stevige wielen voor veilige positionering |
| Unisex pasvorm | Sterke, gemakkelijk te reinigen constructie van roestvrij staal en glas |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | Interieur LED-verlichting benadrukt de inhoud van de koelkast om de verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 5 | Automatische off-cycle ontdooiing |
| Extra gegevens 6 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening |
| Extra gegevens 7 | Opbergruimte over twee stevige verstelbare schappen - maximaliseert opslagcapaciteit |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 2.85kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1041kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 8.7 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gp294.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gp294.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gp294.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgp294-fiche.jpg |