
€ 3.202,86 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Perfect voor het maximaliseren van impulsverkoop van gekoeld eten en drinken, levert de Polar G-Serie energiezuinige multideck koelkast royale capaciteit en indrukwekkende koelprestaties voor elke front-of-house omgeving. Of je nu gebottelde dranken aanb
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Serie Energiezuinige Multideck Koelkast 918Mm |
| Korte omschrijving | 1300W. Breedte: 918mm. Drie verstelbare planken |
| Volledige omschrijving | Perfect voor het maximaliseren van impulsverkoop van gekoeld eten en drinken, levert de Polar G-Serie energiezuinige multideck koelkast royale capaciteit en indrukwekkende koelprestaties voor elke front-of-house omgeving. Of je nu gebottelde dranken aanb |
| Producttype | Multideck-Displaykasten |
| Inhoud | 390L |
| Afmetingen | 145(h) x 91,8(b) x 79,2(d)cm |
| Diepte | 792 |
| Hoogte | 1450 |
| Breedte | 918 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734243 |
| Gewicht | 137,5kg |
| Unisex pasvorm | Sterke, makkelijk te reinigen constructie van roestvrij staal en glas |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Extra gegevens 5 | Automatische afdooiing |
| Extra gegevens 6 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening |
| Extra gegevens 7 | 3 stevige verstelbare planken maximaliseren opslagflexibiliteit |
| Extra gegevens 8 | 4 zwenkwielen plus 2 verstelbare voeten voor gemakkelijke installatie en positionering |
| Extra gegevens 9 | Afsluitbare schuifdeuren van glas |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Zwenkwieltjes |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Dagelijks energieverbruik | 5.6kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 2034kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 28 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gp295.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gp295.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gp295.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgp295-fiche.jpg |