
€ 1.086,57 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Als u verse tapas, desserts of salades aanbiedt, biedt de Polar G-Serie energiezuinige tapas display koelkast een fantastische merchandisingoplossing met hoge zichtbaarheid. Geschikt voor cafés, delicatessens, koffiebars en meer, de topper houdt effectie
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-Serie Energiezuinige Tapas Display Koelkast |
| Korte omschrijving | 190W. Breedte: 1529mm |
| Volledige omschrijving | Als u verse tapas, desserts of salades aanbiedt, biedt de Polar G-Serie energiezuinige tapas display koelkast een fantastische merchandisingoplossing met hoge zichtbaarheid. Geschikt voor cafés, delicatessens, koffiebars en meer, de topper houdt effectie |
| Producttype | Display koelkasten |
| Afmetingen | 29,2(h) x 152,9(b) x 42(d)cm |
| Diepte | 420 |
| Hoogte | 292 |
| Breedte | 1529 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 30 °C |
| EAN / Barcode | 5050984734250 |
| Gewicht | 39,7kg |
| Unisex pasvorm | Sterke, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen en glazen constructie |
| Lange mouw | Statistische koeling - geen luidruchtige ventilatoren |
| Klassieke pasvorm | Aantrekkelijk gebogen frontglas en energiebesparende LED-verlichting |
| Extra gegevens 5 | Handmatige ontdooiing |
| Extra gegevens 6 | Gebruiksvriendelijke digitale bediening |
| Extra gegevens 7 | Geschikt voor 6x 40mm 1/3GN pannen (apart verkocht) |
| Extra gegevens 8 | Stevige voeten voor gemakkelijke plaatsing |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| GN-maat | GN 1/3 |
| Dagelijks energieverbruik | 1.4kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 521kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 9.3 |
| Energielabel | A |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gp296.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gp296.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gp296.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgp296-fiche.jpg |