
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Lichte, afsluitbare koeling met ruimte voor 6 pattiserie platen (60x40mm). Ventilator ondersteunende koeling. LED-verlichting en temperatuurdisplay.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar g-serie enkele deur patisserie koelkast wit 522ltr |
| Korte omschrijving | 522Ltr Koelkast Wit |
| Volledige omschrijving | Lichte, afsluitbare koeling met ruimte voor 6 pattiserie platen (60x40mm). Ventilator ondersteunende koeling. LED-verlichting en temperatuurdisplay. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 522L |
| Afmetingen | 172(h) x 77,7(b) x 71,5(d)cm |
| Diepte | 715 |
| Hoogte | 1720 |
| Breedte | 777 |
| Materiaal | RVS |
| Stroomverbruik | 185 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984387517 |
| Garantie | 2 jaar volledige on-site garantie |
| Gewicht | 90kg |
| Bijpassende knopen | 6 sets verstelbare plaatgeleiders (bakplaten afzonderlijk verkocht) |
| Unisex pasvorm | Tijdbesparende eenvoudig-te-reinigen constructie maakt onderhoud van het apparaat eenvoudig |
| Lange mouw | Afsluitbare, omkeerbare deur verbetert de veiligheid en zorgt voor gemakkelijke toegang |
| Klassieke pasvorm | Geforceerde koeling houdt de temperaturen consistent in het interieur |
| Extra gegevens 5 | Automatische uit-cyclus ontdooien verbetert de efficiëntie en koelprestaties |
| Extra gegevens 6 | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregelaars en display |
| Extra gegevens 7 | 60mm isolatie vermindert energiekosten, verbetert de efficiëntie en verhoogt de prestaties |
| Extra gegevens 8 | Geëmailleerd stalen exterieur en ABS interieur |
| Thermometerzakje en borstzak | Ventilator ondersteunde koeling |
| Dubbele sluiting | Semi-automatische ontdooiing met tijdsinterval |
| Omgeslagen manchetten | Wit stalen exterieur en ABS interieur |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 1.71kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 624kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 48.7 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gl185.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cd610_cd615_cd080_cd085.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_gl185.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fgl185-fiche.jpg |