
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afsluitbare koelingen met glazen deur. Ideaal voor o.a. slagerijen en boerderijwinkels. Volautomatische controller met digitaal display. Voorzien van geremde wielen.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie Gastro 1-deurs koeling met glazen deur 600Ltr |
| Korte omschrijving | Inhoud: 600L bruto, 376L netto. |
| Volledige omschrijving | Afsluitbare koelingen met glazen deur. Ideaal voor o.a. slagerijen en boerderijwinkels. Volautomatische controller met digitaal display. Voorzien van geremde wielen. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 10x GN 2/1 (10cm diep) |
| Afmetingen | 201(h) x 68(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 2010 |
| Breedte | 680 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 300 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984453458 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 135kg |
| Bijpassende knopen | Inhoud: 600L bruto, 376L netto |
| Unisex pasvorm | Automatische, natuurlijke ontdooiïng |
| Klassieke pasvorm | Volautomatische controller met digitaal display |
| Extra gegevens 6 | 60mm isolatie |
| Thermometerzakje en borstzak | RVS exterieur, aluminium interieur |
| Dubbele sluiting | Ventilator ondersteund |
| Omgeslagen manchetten | 3 verstelbare roosters en een 1 bodemrooster |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 2.075kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 755kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 14.8 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw197_exploded_diagram.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cw197_cw198.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cw197.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw197-fiche.jpg |