
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koeling en vriezer met gedeelde deur. Door producten die regelmatig gebruikt worden, in het bovenste gedeelte van de koeling te plaatsen en alleen de bovenste deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar professioneel gebruik. Voorzien van geremde wielen.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie Gastro 1-deurs vriezer met gedeelde deur 600Ltr |
| Korte omschrijving | Inhoud: 600L bruto, 376L netto. |
| Volledige omschrijving | Koeling en vriezer met gedeelde deur. Door producten die regelmatig gebruikt worden, in het bovenste gedeelte van de koeling te plaatsen en alleen de bovenste deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar professioneel gebruik. Voorzien van geremde wielen. |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 10x GN 2/1 (10cm diep) |
| Afmetingen | 201(h) x 68(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 2010 |
| Breedte | 680 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 600 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984453427 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 135kg |
| Bijpassende knopen | Inhoud: 600L bruto, 376L netto |
| Unisex pasvorm | Automatische, natuurlijke ontdooiïng |
| Lange mouw | De deur is omkeerbaar, zo kiest u de voor u meest praktische draairichting en bespaart u ruimte |
| Klassieke pasvorm | Volautomatische controller met digitaal display |
| Extra gegevens 6 | 60mm isolatie |
| Thermometerzakje en borstzak | RVS exterieur, aluminium interieur |
| Dubbele sluiting | Ventilator ondersteund |
| Omgeslagen manchetten | 3 verstelbare roosters en een 1 bodemrooster |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 5.55kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 2026kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 61.80 |
| Energielabel | D |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cw194.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+polar+cabinet.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cw194.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw194-fiche.jpg |