
€ 2.383,69 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afsluitbare koelingen met glazen deur. Ideaal voor o.a. slagerijen en boerderijwinkels. Volautomatische controller met digitaal display. Voorzien van geremde wielen.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie Gastro 2-deurs display koeling 1200L |
| Korte omschrijving | 600W | Netto capaciteit 770L | R290 |
| Volledige omschrijving | Afsluitbare koelingen met glazen deur. Ideaal voor o.a. slagerijen en boerderijwinkels. Volautomatische controller met digitaal display. Voorzien van geremde wielen. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 1200L |
| Afmetingen | 201(h) x 134(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 2010 |
| Breedte | 1340 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 600 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984453465 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 180kg |
| Bijpassende knopen | 6 stevige, verstelbare schappen en 2 vloerbeschermende schappen voor maximale flexibiliteit |
| Unisex pasvorm | Stevige wieltjes voor eenvoudige positionering |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing voor maximale efficiëntie en prestaties |
| Klassieke pasvorm | Geventileerde koeling voor snel temperatuurherstel |
| Extra gegevens 5 | 60mm isolatie voor optimale efficiëntie |
| Extra gegevens 6 | Geschikt voor een omgevingstemperatuur tussen 5-32°C |
| Extra gegevens 7 | 20x GN 2/1 (10cm diep) |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig schoon te maken constructie |
| Dubbele sluiting | Gebruiksvriendelijke digitale temperatuurbediening met display |
| Omgeslagen manchetten | Deuren met dubbel gas en slot |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 4.104kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 1476.79kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 20.8 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw198_exploded_diagram.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cw197_cw198.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cw198.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw198-fiche.jpg |