
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koeling en vriezer met dubbele, gedeelde deuren. Door producten die regelmatig gebruikt worden, bovenin te plaatsen en alleen het bovenste deel van de deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar commercieel gebruik. Met geremde wielen.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie Gastro 2-deurs koeling met gedeelde deuren 1200L |
| Korte omschrijving | Inhoud: 1200L bruto, 770L netto. |
| Volledige omschrijving | Koeling en vriezer met dubbele, gedeelde deuren. Door producten die regelmatig gebruikt worden, bovenin te plaatsen en alleen het bovenste deel van de deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar commercieel gebruik. Met geremde wielen. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 20x GN 2/1 (10cm diep) |
| Afmetingen | 201(h) x 134(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 2010 |
| Breedte | 1340 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 600 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984453434 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 180kg |
| Bijpassende knopen | Inhoud: 1200L bruto, 770L netto |
| Unisex pasvorm | Automatische, natuurlijke ontdooiïng |
| Klassieke pasvorm | Volautomatische controller met digitaal display |
| Extra gegevens 6 | 60mm isolatie |
| Thermometerzakje en borstzak | RVS exterieur, aluminium interieur |
| Dubbele sluiting | Ventilator ondersteund |
| Omgeslagen manchetten | 6 verstelbare roosters en een 2 bodemroosters |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 2kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 712kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 35 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cw195.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+polar+cabinet.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cw195.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw195-fiche.jpg |