
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Aantrekkelijke glazen vitrine ideaal voor het presenteren van taarten, gebak en andere verse producten. Schuifdeuren aan de achterzijde voor eenvoudige toegang. Geforceerde koeling en automatische ontdooiing.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie koelvitrine met gebogen glas 270L |
| Korte omschrijving | 480W | 2 schappen | R290 |
| Volledige omschrijving | Aantrekkelijke glazen vitrine ideaal voor het presenteren van taarten, gebak en andere verse producten. Schuifdeuren aan de achterzijde voor eenvoudige toegang. Geforceerde koeling en automatische ontdooiing. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 270L |
| Afmetingen | 121,5(h) x 91,5(b) x 67,5(d)cm |
| Diepte | 675 |
| Hoogte | 1215 |
| Breedte | 915 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 850 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +12°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984410321 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 188kg |
| Bijpassende knopen | 2 stevige, verstelbare schappen om de capaciteit maximaal te benutten |
| Unisex pasvorm | Stevige wieltjes voor eenvoudige plaatsing |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing voor maximale efficiëntie en prestaties |
| Klassieke pasvorm | Geventileerde koeling - snel temperatuurherstel |
| Extra gegevens 5 | Stijlvol gebogen glas |
| Extra gegevens 6 | Energiezuinige led-verlichting |
| Extra gegevens 9 | Geschikt voor een omgevingstemperatuur tussen 16-32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig schoon te maken constructie |
| Dubbele sluiting | Gebruiksvriendelijke digitale temperatuurbediening met display |
| Omgeslagen manchetten | Verwijderbare schuifdeuren aan de achterzijde |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 7.4042kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 2702.53kWh/jaar |
| Energie-efficiëntie-index | 31.5 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cg841.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cg841.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cg841.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcg841-fiche.jpg |