
€ 1.160,38 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gekoelde prepareercounter met marmeren werkblad. Interieur geschikt voor GN 1/1 inrichting. Ruimtebesparende compressor aan de onderzijde geplaatst. Met volautomatische controller en constante digitale weergave.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie koelwerkbank met marmeren werkblad 240Ltr |
| Korte omschrijving | 155W | Netto capaciteit 201L | R600a |
| Volledige omschrijving | Gekoelde prepareercounter met marmeren werkblad. Interieur geschikt voor GN 1/1 inrichting. Ruimtebesparende compressor aan de onderzijde geplaatst. Met volautomatische controller en constante digitale weergave. |
| Producttype | Koelwerkbanken |
| Inhoud | 240L |
| Afmetingen | 88(h) x 90(b) x 70(d)cm |
| Diepte | 700 |
| Hoogte | 880 |
| Breedte | 900 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 155 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +2°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984418426 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 97kg |
| Bijpassende knopen | 2 stevige verstelbare schappen |
| Unisex pasvorm | Stevige, verstelbare voetjes voor stabiele plaatsing |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing |
| Klassieke pasvorm | 60mm isolatie |
| Extra gegevens 5 | Geventileerde koeling voor snel temperatuurherstel |
| Extra gegevens 6 | Ruimte voor 6x GN 1/1 bakken 100mm (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Extra gegevens 7 | Netto capaciteit 201L |
| Extra gegevens 8 | Geschikt voor een omgevingstemperatuur 5-32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig schoon te maken constructie |
| Dubbele sluiting | Gebruiksvriendlelijke digitale temperatuurbediening met display |
| Omgeslagen manchetten | Blinde zelfsluitende deuren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 2.38kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 934kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 39.5 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cl108.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_u636_u638_cl109_pg038.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cl108.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcl108-fiche.jpg |