
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koeling en vriezer met dubbele, gedeelde deuren. Door producten die regelmatig gebruikt worden, bovenin te plaatsen en alleen het bovenste deel van de deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar commercieel gebruik. Met geremde wielen.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie opstaande dubbele stabiele deur gastro vriezer 1200ltr |
| Korte omschrijving | 700W. Totale bruikbare capaciteit: 770 Ltr. R290 |
| Volledige omschrijving | Koeling en vriezer met dubbele, gedeelde deuren. Door producten die regelmatig gebruikt worden, bovenin te plaatsen en alleen het bovenste deel van de deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar commercieel gebruik. Met geremde wielen. |
| Producttype | Vrieskasten |
| Inhoud | 20x GN 2/1 (10cm diep) |
| Afmetingen | 201(h) x 134(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 2010 |
| Breedte | 1340 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 700 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot -10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984453441 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 180kg |
| Bijpassende knopen | 6 stevige verstelbare planken & 2 vloerbescermplanken maximaliseren de capaciteit |
| Unisex pasvorm | Stevige vergrendelbare zwenkwielen maken eenvoudige positionering mogelijk |
| Klassieke pasvorm | Ventilator ondersteunde koeling zorgt voor snelle temperatuurherstel |
| Extra gegevens 5 | 60mm isolatie vermindert de operationele kosten en verbetert de efficiëntie |
| Extra gegevens 6 | 60mm isolatie |
| Extra gegevens 8 | Nettogebruikbare capaciteit: 770 Ltr |
| Extra gegevens 9 | Omgevingstemperatuurbereik: 5°C tot 32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Tijdbesparende gemakkelijk te reinigen constructie |
| Dubbele sluiting | Gebruiksvriendelijke digitale temperatuurbediening en display |
| Omgeslagen manchetten | Veilige zelfsluitende vergrendelbare stabiele deuren verbeteren de operationele efficiëntie |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 9.85kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 3595kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 63.3 |
| Energielabel | D |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cw196.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+polar+cabinet.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cw196.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw196-fiche.jpg |