
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koeling en vriezer met gedeelde deur. Door producten die regelmatig gebruikt worden, in het bovenste gedeelte van de koeling te plaatsen en alleen de bovenste deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar professioneel gebruik. Voorzien van geremde wielen.
| Brand | Polar |
| Productnaam | Polar G-serie staande koelkast met dubbele deuren 600ltr |
| Korte omschrijving | 300W. Totale bruikbare capaciteit: 376 Ltr |
| Volledige omschrijving | Koeling en vriezer met gedeelde deur. Door producten die regelmatig gebruikt worden, in het bovenste gedeelte van de koeling te plaatsen en alleen de bovenste deur te openen, is de gehele koeling/vriezer sneller weer op de juiste temperatuur. Voor licht tot middelzwaar professioneel gebruik. Voorzien van geremde wielen. |
| Producttype | Koelkasten |
| Inhoud | 10x GN 2/1 (10cm diep) |
| Afmetingen | 201(h) x 68(b) x 80(d)cm |
| Diepte | 800 |
| Hoogte | 2010 |
| Breedte | 680 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 300 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Isolatie | 6cm |
| Isolatiedikte (mm) | 60 mm |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +5°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 32 °C |
| EAN / Barcode | 5050984453410 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 135kg |
| Bijpassende knopen | 3 stevige verstelbare planken plus een vloervelgbeschermer maximaliseren de opslagcapaciteit |
| Unisex pasvorm | Stevige vergrendelbare zwenkwielen zorgen voor gemakkelijke positionering |
| Lange mouw | Automatische ontdooiing maximaliseert efficiëntie en prestaties |
| Klassieke pasvorm | Ventilator ondersteunde koeling zorgt voor snelle temperatuurherstel |
| Extra gegevens 5 | 60mm isolatie vermindert de bedrijfskosten en verbetert de efficiëntie |
| Extra gegevens 6 | 60mm isolatie |
| Extra gegevens 8 | Netto bruikbare capaciteit: 376 Ltr |
| Extra gegevens 9 | Omgevingstemperatuur bereik: 5°C tot 32°C |
| Thermometerzakje en borstzak | Tijdbesparende gemakkelijke schoonmaak constructie |
| Dubbele sluiting | Nauwkeurige, gebruiksvriendelijke digitale temperatuurregelingen en display |
| Omgeslagen manchetten | Stevige, omkeerbare zelfsluitende dubbele deuren helpen de bedrijfskosten te verlagen en verbeteren de keukenviligheid |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 2/1 |
| Dagelijks energieverbruik | 1.59kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 580kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 46 |
| Energielabel | C |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cw193.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+polar+cabinet.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cw193.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcw193-fiche.jpg |